Mzdový účetní / Mzdová účetní

Vysoká škola polytechnická Jihlava hledá vhodného uchazeče/uchazečku na obsazení pozice:

Mzdový účetní/Mzdová účetní

Jsem jedinou vysokou školou na Vysočině. Do svého týmu hledáme zkušenou kolegyni/zkušeného kolegu. Pokud máte zájem o práci u stabilního zaměstnavatele, který ocení Vaše schopnosti, pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Komplexní vedení mzdové agendy pro všechny naše zaměstnance, včetně DPP a DPČ,

- zpracovávání měsíčních a ročních hlášení pro všechny státní instituce (FÚ, ZP, OSSZ, ÚP),

- vedení agendy zdravotního a sociálního pojištění pro cizince (Slovensko),

- práce v mzdovém programu Elanor EGJE,

-  spolupráce při vedení agendy sociálního fondu.

Co od Vás očekáváme?

- Minimálně středoškolské vzdělání,

- znalost mzdové problematiky,

- samostatnost a pečlivost,

- nástup co nejdříve.

Výhodou:

- Praxe na odborné pozici,

- základní orientace v pracovním právu.

Co nabízíme?

- Plný pracovní úvazek,

- po zapracování pracovní poměr na dobu na dobu neurčitou,

-  nástupní mzdu 30.000,- Kč s předpokladem mimořádných odměn a dalšího růstu,

-  flexibilní pracovní dobu, částečnou možnost práce na dálku, příjemné pracovní prostředí,

-  příspěvek na stravování, příspěvky ze sociálního fondu, 6 týdnů dovolené,

-  možnost dalšího vzdělávání a rozvoje,

-  nástup co nejdříve.

Pro další informace, prosíme, kontaktuje vedoucí oddělení:

Mgr. Daniela Ďásková, MBA, daniela.daskova@vspj.cz, mob: 739 426 679

Přihlášky obsahující motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 22. 1. 2024 v písemné formě poštou na adresu Vysoká škola polytechnická Jihlava, Tolstého 16, 586 01 Jihlava nebo v elektronické podobě na adresu vspj@vspj.cz.

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Čekejte prosím, stránka se načítá