Uchazeč
Publikováno: 24. 8. 2023 06:06
Autor: Mgr. Marie Marek

LEKTOŘI

  • Ing. Luďka Jirků (jirkuludka@seznam.cz)

Ing. Luďka Jirků působí na VŠPJ, na katedře ekonomických studií, jako externí spolupracovník od roku 2004 (do r. 2004 spolupracovala s VOŠ Jihlava). V průběhu spolupráce vyučovala podnikovou ekonomiku, bankovnictví, podílela se na vedení a oponování bakalářských prací. Aktivní pracovní činnost je zaměřena na bankovnictví, zejména na úvěrovou činnost, v posledním období na hypoteční úvěry. V současné době spolupracuje se zprostředkovateli v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a investování.

  • Ing. Petr Jiříček, Ph.D. (petr.jiricek@vspj.cz)

Akademický pracovník na VŠPJ se 17letou praxí ve firmě (Tesla Jihlava) a v bankovnictví (Komerční banka, Hypoteční banka).  Oblasti akademické činnosti: výuka předmětů zaměřených na finanční řízení podniku, finanční analýzy, bankovnictví, finanční trhy v AJ i ČJ, management a makroekonomii. Autor 2 odborných knih, 9 vysokoškolských skript v AJ i ČJ a mnoha článků v odborných periodikách, řešitel řady výzkumných projektů.

  • Ing. Libuše Měrtlová, Ph.D. (libuse.mertlova@vspj.cz)

Akademický pracovník s více než osmnáctiletou praxí na VŠPJ (Katedra ekonomických studií) na pozici odborný asistent. Oblasti pracovní činnosti: výuka předmětů účetnictví, daně, finance, řízení lidských zdrojů a personalistika, veřejné finance a management.  V oblasti vědecké činnosti se Ing. Měrtlová dlouhodobě zaměřuje na výzkum efektivnosti veřejných financí, regionálních disparit, regionální rozvoj a regionální konkurenceschopnost. Disponuje dlouholetou odbornou praxí v aplikační sféře se zaměřením na provozní a ekonomické činnosti v oblasti zemědělství. Ing. Měrtlová je řešitelkou řady interních projektů VŠPJ zaměřených na efektivnost fungování veřejné správy a regionální rozvoj krajů ČR.

  • Ing. František Bláha

Ing. František Bláha dlouhodobě působí ve vedoucích ekonomických funkcích a orgánech (hlavní účetní, vedoucí finančního oddělení a předseda dozorčí rady v Jihlavanu Jihlava, místopředseda dozorčí rady Aero Vodochody a. s., ekonomický ředitel stavební firmy FORTIS s.r.o.). Ing. Bláha působí jako úřední likvidátor a dražitel na aukcích, je členem Majetkové komise Města Jihlavy a jednatelem účetní a auditorské firmy. F.I. Vadium s.r.o.

  • Ing. Denisa Bulvová

Odborná pracovnice z aplikační sféry s více než dvacetiletou praxí v ekonomické oblasti jako asistentka auditora ve společnosti Audit consult a.s., finanční ředitelka firmy Auto Vysočina, s.r.o., bankéřka pro firemní klientelu v bance Moneta a.s., a v současné době bankovní poradce corporate v Komerční bance a.s. Oblasti pracovní činnosti: ekonomika, finance, poradce v oblasti financí a úvěrování pro podnikovou klientelu. Dlouholetá odborná praxe a komunikace s klienty představuje značný osobnostní a znalostní kapitál pro předávání nabytých zkušeností z oblasti podnikových financí, podnikového účetnictví, finanční analýzy a finančního řízení.  

 

Spojte se s námi

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Kontakt
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
E-mail: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Kontaktní místo kanceláře rektora
Monika Jonášová
E-mail: monika.jonasova@vspj.cz

Studijní oddělení
Telefon: +420 567 141 181
E-mail: studijni@vspj.cz


Moment prosím...