Den otevřených dveří Vysoké školy polytechnické Jihlava


Interaktivní virtuální prohlídka

Prozkoumej VŠPJ z pohodlí domova. Podívej se do posluchárny, kde probíhají přednášky. Prohlédni si odborné laboratoře a vybavení, se kterými pracují studenti technických programů. Máš pocit, že ses najednou ocitl na porodním sále? Pořád jsi ale na VŠPJ – to jsi jen zavítal do odborné učebny katedry zdravotnických studií. Nahlédnout můžeš i do "virtuální továrny" v nové přístavbě výukového centra. Tenhle designový skvost si můžeš projít celý a nahlédnout i do velkokapacitní posluchárny. Pokochej se tělocvičnou a nezapomeň ani na historickou aulu. Tři roky totiž utečou jako voda a přesně tam dostaneš po úspěšném absolvování studia bakalářský diplom!

Virtuální prohlídka se ovládá stejně jako Google StreetView. Není to ale tak úplně obyčejná prohlídka... Klikni na interaktivní prvky a dozvíš se o prostorách, které si právě prohlížíš, mnohem víc!

Představení možností studia a služeb podpůrných pracovišť

Podívej se, jak mluví o studiu u nás naši studenti, absolventi, vedoucí kateder nebo garanti studijních programů. Dozvíš se, s čím ti pomůže poradenské a kariérní centrum a jaké jsou možnosti výjezdů do zahraničí. Poslechni si, jak to chodí na praxi i při psaní bakalářky. Nechybí ani možnosti sportovního vyžití při studiu a informace o tom, jak ti vyjdeme vstříc, pokud jsi student s mimořádnou sportovní výkonností. Záznam je u konce a ty máš hlavu pořád plnou otázek? Tak to klidně piš, volej, nebo rovnou pošli sovu k nám do Jihlavy! Kontakty najdeš na konci stránky.

Rady a tipy k přijímačkám

Můžu si podat přihlášku na víc oborů v jednom kole? Jak nejrychleji uhradím administrativní poplatek a kolik to je? Z čeho se skládá test a jak dlouho trvá? Co ústní pohovor? A jde to i bez přijímaček? Do kdy musím doložit maturitní vysvědčení? Tohle všechno a jako bonus tip, jak získat plusové body. Samá dobrá rada nad zlato. :)

Stáhnout rady a tipy

Zůstaň s námi v kontaktu!

Sleduj naše sociální sítě, piš, volej nebo rovnou pošli sovu!

Virtuální den otevřených dveří 2021

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz