Den otevřených dveří Vysoké školy polytechnické Jihlava ONLINE

Interaktivní virtuální prohlídka

Prozkoumejte VŠPJ z pohodlí domova. Podívejte se do posluchárny, kde probíhají přednášky. Prohlédněte si odborné laboratoře a vybavení, se kterými pracují studenti technických programů. Máte pocit, že jste se najednou ocitli na porodním sále? Pořád jste ale na VŠPJ – to jste jen zavítali do odborné učebny katedry zdravotnických studií. Nahlédnout můžete i do "virtuální továrny" v nové přístavbě výukového centra. Tenhle designový skvost, který si z celorepublikové soutěže Stavba roku 2021 odnesl Cenu Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, si můžete projít celý a nahlédnout i do velkokapacitní posluchárny. Pokochejte se tělocvičnou a nezapomeňte ani na historickou aulu, která dřív sloužila jako soudní síň.

Virtuální prohlídka se ovládá stejně jako Google StreetView. Není to ale tak úplně obyčejná prohlídka... Klikněte na interaktivní prvky a dozvíte se o prostorách, které si právě prohlížíte, mnohem víc!

Rady a tipy k přijímačkám

Můžu si podat přihlášku na víc oborů v jednom kole? Jak nejrychleji uhradím administrativní poplatek a kolik to je? Z čeho se skládá test a jak dlouho trvá? Co ústní pohovor? A jde to i bez přijímaček? Do kdy musím doložit maturitní vysvědčení? Tohle všechno a jako bonus tip, jak získat plusové body. Samá dobrá rada nad zlato v e-booku Rady a tipy k přijímačkám, který obsahuje FAQ našich uchazečů.

Stáhnout e-book

Skupina pro uchazeče

Chcete být v kontaktu se svými budoucími spolužáky už teď a seznámit se ještě dřív než u přijímaček nebo na první přednášce? Přidejte se do FB skupiny pro uchazeče Prváci VŠPJ 2022/2023. Ve skupině se můžete s ostatními bavit o přijímačkách, hledat (spolu)bydlení nebo spolujízdu, dávat si tipy na tvorbu rozvrhu, radit si, kde shánět učebnice nebo kde v ISu najít tu správnou záložku… Prostě víc hlav víc ví.

Prváci VŠPJ 2022/2023

Kontaktujte nás

Neváhejte nám napsat či zavolat. Jsme tu pro vás!
Sledujte nás na sociálních sítích
Sledujte dění na VŠPJ na oficiálním facebookovém profilu Vysoká škola polytechnická Jihlava.
Novinky a zajímavosti najdete i na našem instagramovém profilu.
Záznamy prezentací a další obsah sledujte na YouTube kanále.
Virtuální den otevřených dveří 2021

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401