Den otevřených dveří

Jaký byl Den otevřených dveří?

Naše škola se od začátku letošního roku může pyšnit velmi moderním výukovým centrem, které bylo středem dění celého Dne otevřených dveří. Na šest set návštěvníků se přišlo podívat ve čtvrtek 27. února , jak vypadají stávající a nové prostory naší školy a přišli se informovat, jaké možnosti studia škola nabízí.

Studenty středních škol velmi zaujalo představení samotných studijních oborů a programů, které byly prezentovány přímo z úst vysokoškolských studentů. Velký zájem z řad středoškoláků byl o informace týkající se zahraničních výjezdů prostřednictvím programu Erasmus+, dále jaké jsou možnosti ubytování, stravování a také jaká je délka a průběh praxe během studia. V programu celého dne byly zahrnuty prohlídky školy, které byly tentokrát zaměřené podle jednotlivých studijních směrů. Prohlídky se těšily opravdu velkému zájmu návštěvníků.  Prohlídkové trasy vedly napříč školou a návštěvníci tak mohli nahlédnout, nejen do samotných prostor školy, ale hlavně do odborných učeben, technických laboratoří a počítačových učeben, kde si uchazeči o studium mohli ihned podat přihlášku ke studiu.

V rámci doprovodného programu si mohli návštěvníci vyzkoušet trénink své paměti, nebo nasadit „opilecké brýle“ a s modelem autíčka splnit úkol, v podobě bezchybného projetí slalomové dráhy. Možnost otestovat si úroveň anglického jazyka nabízelo stanoviště British Council. 

Pokud jste se k nám nedostali, nevadí. Celou akci si můžete připomenout prostřednictvím fotografií pod tímto odkazem: https://fotogalerie.vspj.cz/akce/den-otevrenych-dveri-2020

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá