Den otevřených dveří

Chcete se podívat naší škole pořádně na zoubek?

Tak to máte skvělou příležitost na virtuálním Dni otevřených dveří!

 Račte vstoupit!

Co vás všechno čeká?
Hromada informací, díky kterým poznáte, že studium plné praxe u nás je to pravé.

 • interaktivní virtuální prohlídka

  Prozkoumej VŠPJ z pohodlí domova. Podívej se do posluchárny, kde probíhají přednášky. Prohlédni si odborné laboratoře a vybavení, se kterými pracují studenti technických programů. Máš pocit, že ses najednou ocitl na porodním sále? Pořád jsi ale na VŠPJ - to jsi jen zavítal do odborné učebny katedry zdravotnických studií. Nahlédnout můžeš i do "virtuální továrny" v nové přístavbě výukového centra. Tenhle designový skvost si můžeš projít celý a nahlédnout i do velkokapacitní posluchárny. Pokochej se tělocvičnou a nezapomeň ani na historickou aulu. Tři roky totiž utečou jako voda a přesně tam dostaneš po úspěšném absolvování studia bakalářský diplom.

 • představení studijních programů a pracovišť
  Podívej se, jak mluví o studiu u nás naši studenti, vedoucí kateder nebo garanti studijních programů. Dozvíš se, s čím ti pomůže Poradenské a kariérní centrum a jaké jsou možnosti výjezdů do zahraničí. Poslechni si, jak to chodí na praxi a při psaní bakalářky. Nebudou chybět ani možnosti sportovního vyžití při studiu a informace o tom, jak ti vyjdeme vstříc, pokud jsi student s mimořádnou sportovní výkonností.

 • rady a tipy k přijímačkám
  Můžu si podat přihlášku na víc oborů v jednom kole? Jak nejrychleji uhradím administrativní poplatek a kolik to je? Z čeho se skládá test a jak dlouho trvá? Co ústní pohovor? A jde to i bez přijímaček? Do kdy musím doložit maturitní vysvědčení? Tohle všechno a jako bonus tip, jak získat plusové body. Samá dobrá rada nad zlato:)

 • ukázkové testy
  Kolik otázek můžeš čekat? Z kolika odpovědí budeš vybírat? Zkus si cvičný test a zjisti, jak jsi na tom ještě před dnem D.

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá