Centrum celoživotního vzdělávání (CCV)

Aktuální nabídka

Kurzy pro učitele anglického jazyka a milovníky angličtiny - akreditace DVPP, více ...
Zkoušky NANEČISTO angl.jazyk březen - duben 2019. Více ...
Kurz ARTETERAPIE se zahájením v září 2019 - 4 semestrový kurz Více ...

O programu celoživotního vzdělávání

Program celoživotního vzdělávání poskytuje vzdělání vysokoškolského typu, nemůže v něm však být udělen akademický titul. Vysoká škola polytechnická Jihlava nabízí spektrum programů celoživotního vzdělávání (CŽV), které jsou orientované na výkon povolání nebo zájmově.
V rámci zájmového vzdělávání uskutečňuje VŠPJ také Univerzitu třetího věku, jejíž stránky naleznete zde.

Nabízíme následující Kurzy celoživotního vzdělávání:

  • 4 semestrový kurz ARTETERAPIE

Je realizován pod záštitou Katedry sociální práce Vysoké školy polytechnické Jihlava v rámci celoživotního vzdělávání. Garantem doplňujícího studia je doc. PhDr. Otto Čačka.
Studium je určeno pro absolventy středních škol, pracovníky v centrech volného času, nápravných zařízeních, speciální pedagogy, vychovatele, sociální pracovníky a další pomáhající profese, výtvarníky a ostatní zájemce. Pro speciální pedagogy a psychology je kurz akreditovaný MŠMT. Více informací o kurzu a možnostech přihlášení naleznete na stránkách Katedry sociální práce.

  • Kurzy v oblasti sociálních služeb a managementu

VŠPJ od akademického roku 2015/2016 nabízí ve spolupráci se Soukromou VOŠ sociální, o.p.s., kurzy v oblasti sociálních služeb.
Kurzy jsou primárně určeny pro sociální pracovníky státních i nestátních organizací Kraje Vysočina. Nabídka kurzů sestává z vybraných vzdělávacích modulů, jejichž kvalita byla pilotně ověřena v průběhu dvou let skupinou třiceti vedoucích pracovníků organizací poskytujících v Kraji Vysočina sociální služby, a ve spolupráci s odborem sociálních věcí Krajského úřadu.
Uvedený pilotní projekt byl úspěšně realizován v termínu 2. 4. 2012 - 30. 9. 2014 v rámci ESF Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, pod názvem „Prohloubení nabídky dalšího vzdělávání na VŠPJ a SVOŠS v Jihlavě“, registrační číslo CZ.1.07/3.2.09/03.0015. Informační leták zde
Kurz Rozvoj kompetencí manažerů v sociálních službách pokračuje v listopadu 2018, přihláška na jednotlivé moduly, rozvrh zimního semestru vč. cen za jednotlivé moduly.

  • Jazykové kurzy

Přípravné kurzy na certifikované jazykové zkoušky
Anglický jazyk  - např. PET, FCE, CAE, CPE - Zkouškové centrum British Council při VŠPJ. Více informací naleznete na jeho webu https://bc.vspj.cz

Sobotní kurzy pro učitele anglického jazyka a milovníky angličtiny - READING CLUB a PEDAGOGY OF TEACHING LANGUAGE SKILLS, více ...

  • Počítačové a softwarové kurzy

Kurz Programování v jazyce C++. Garantuje a lektorsky zajišťuje katedra technických studií. Rozsah 9hod., 3 x 3hod. Termíny konání: bude otevřen při dostatečném zájmu, cca od 16:30 hod. Cena kurzu: 1.109,- Kč. Min. počet účastníků je 8.

Při VŠPJ pracuje Akreditované středisko pro ECDL testování. Na jeho stránkách zde naleznete podrobné informace o certifikaci, obsahu a termínech zkoušek nebo přípravných kurzů.

  • Denní semináře

Zkoušky průvodců cestovního ruchu - podrobnosti naleznete zde

  • Kurzy "na míru"

Jsme schopni pro Vás připravit  kurz podle Vašich indiviuálních potřeb. Máme zkušenosti s realizací kurzů tzv. "na míru", dle přání a potřeb zákazníka, ať jednotlivce nebo firmy. Tyto kurzy vychází z akreditovaných oborů VŠPJ. Můžete se na nás nezávazně obrátit.

Kontakt:

Bc. Šárka Venkrbcová, referent CCV
tel: 567 141 118, mob. 775 766 391
e-mail: venkrbcova@vspj.cz

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá