13. 11. 2023

Veletrh firem JOBSTART již po dvanácté na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě

První den veletrhu se představí zaměstnavatelé společností, které jsou vhodné pro studenty a absolventy Katedry ekonomických studií a Katedry cestovního ruchu. Další den mohou využít svou šanci studenti a absolventi Katedry zdravotnických studií a Katedry sociální práce. V posledním čtvrtečním dni dorazí zaměstnavatelé vhodní pro studenty a absolventy Katedry technických studií.

Nabídka bude opravdu pestrá, protože svou účast na veletrhu potvrdilo více než padesát vystavovatelů z celé České republiky působících v různých odvětvích na trhu.

Cílem veletrhu je umožnit studentům a absolventům školy osobní setkání se zaměstnavateli za účelem navázání spolupráce, získání praxe, stáže, brigády nebo pracovního uplatnění. Jedná se o unikátní příležitost propojení studentů a absolventů se zástupci zaměstnavatelů v kontextu přípravy vstupu na pracovní trh, přípravy na pracovní pohovory, získání nových poznatků a zkušeností o průběhu zaměstnání.

Studenti zde mohou také navázat spolupráci se zaměstnavateli ve vedení závěrečných prací i jiných odborných prací. Nedílnou součástí veletrhu je i bohatý program, který zajišťují zástupci jednotlivých kateder a oddělení vysoké školy, dále komentované prohlídky, diskusní skupiny a seznámení s poskytovanými službami Vysoké školy polytechnické Jihlava.

Můžete se také těšit na ochutnávku kariérového poradenství a koučování, získat nabídku na studium či práci v zahraničí, nebo si otestovat své znalosti anglického jazyka.

Většina vystavovatelů je také připravena pomoci studentům a absolventům s přípravou na pracovní pohovor, poradit s úpravou životopisu, sdělit tipy, jak uspět u výběrových řízení i poradit v pracovně-právní oblasti.

Jedná se o jedinečnou událost v krajském městě Jihlava, kterou JOBStart prezentuje jako: „Příležitost rozehrát svoji budoucnost!“

 

Pro více informací o vystavovatelích a programu akce navštivte webové stránky veletrhu JOBSTART 2023 zde.

 

Kontakt:

Mgr. Andrea Ondráčková, vedoucí Poradenského a kariérního centra

Vysoká škola polytechnická Jihlava, Tolstého 16, 586 01 Jihlava

tel.: 567 141 245

e-mail: andrea.ondrackova@vspj.cz

www.vspj.cz

 

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Čekejte prosím, stránka se načítá