15. 02. 2023

7. reprezentační ples VŠPJ bude ve znamení černé a bílé

V pátek 17. března 2023 se uskuteční 7. reprezentační ples VŠPJ. Ples s podtitulem Černá & bílá, o kterém rozhodli svým hlasováním studenti a zaměstnanci školy, se koná od 19.00 hod. v Dělnickém domě Jihlava. Účastníci plesu z řad studentů, zaměstnanců, absolventů i široké veřejnosti se mohou těšit na skvělou zábavu –⁠ hudbu, tanec, vynikající jídlo i pití, fotokoutek, charitativní tichou aukci na podporu dobré věci a mnoho dalšího. Slavnostním večerem bude provázet moderátor Jirka Doležal, o hudební produkci se postará kapela Celebration. Další informace vám budeme postupně odkrývat ve facebookové události ZDE, ať víte, na co se těšit. Vyrazte tedy s námi na taneční parket rozehrát oslnivou hru kontrastů elegantní nadčasové kombinace černé a bílé, a dodejte tak plesu neopakovatelnou atmosféru! Těšíme se na vás.

Online prodej vstupenek na 7. reprezentační ples VŠPJ byl spuštěn v pátek 17. února 2023. Vstupenka na stání stojí 150 Kč, na sezení pak 250 Kč. Stoly jsou k dispozici 4místné a 8místné a v ceně vstupenky na sezení je i drobné občerstvení. Platba probíhá prostřednictvím platební karty online.

VSTUPENKY KUPUJTE ZDE.

V rámci reprezentačního plesu VŠPJ tradičně probíhá tichá aukce, jejíž výtěžek škola věnuje vybrané organizaci. Během předchozích ročníků podpořili návštěvníci plesu např. nadaci Elišky Podzimkové Plešouni nebo Krizové centrum Jihlava, které poskytuje psychosociální služby uživatelům v krizových situacích. Jako letošního beneficienta tiché aukce jsme vybrali službu Dům na půl cesty Havlíčkův Brod, která funguje pod Centrem J. J. Pestalozziho, o.p.s. Pokud vám připadá její název povědomý, rozhodně to není náhodou. Službu poskytující ubytování i odbornou podporu mladým lidem, kteří se v samostatném dospělém životě potýkají s nepříznivými životními situacemi a absencí rodinného zázemí, jsme již podpořili materiální sbírkou v prosinci minulého roku v rámci tradiční akce Vánoce na VŠPJ. Na tuto materiální podporu by škola letos ráda opět navázala a prostřednictvím výtěžku z tiché aukce přispěla na chod služby také finančně. „Výtěžek z tiché aukce bychom využili na chod naší dílny ručních prací, především na nákup potřebného materiálu. Do dílny ručních prací chodí nezaměstnaní uživatelé, kteří si zaměstnání hledají a jsou vedeni na Úřadu práce. Cílem této aktivity je, aby se uživatelé naučili pracovním dovednostem a pracovním návykům, a tím se zvýšila šance najít si zaměstnání a udrželi si ho,“ uvádí Ing. Zdeněk Dostál, vedoucí Domu na půl cesty Havlíčkův Brod.

 

 

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Čekejte prosím, stránka se načítá