Ještě je čas podat přihlášku na VŠPJ v třetím kole

Hledáš školu s individuálním přístupem? S dlouhou praxí v zavedených firmách a stážemi v zahraničí? Se špičkově vybavenými pracovišti a odborníky, kteří vědí, co ze studia nejvíc upotřebíš v budoucí práci? Pak jsi tady správně. Škola rovněž nabízí pohodovou rodinnou atmosféru, genia loci starobylého města a také sportovní a společenské vyžití mimo posluchárny.

A co tu můžeš studovat? Třeba programy Aplikovaná informatika, Aplikované strojírenství, Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi, které jsou pevně svázány s praxí v průmyslu. Ve škole tě čeká kyber-fyzikální továrna, nejmodernější v Česku. V téhle „virtuální“ továrně se naučíš mimo jiné simulovat různé výrobní procesy v platformě Průmysl 4.0. Součástí výuky jsou také několikaměsíční stáže v podnicích jako je Bosch Diesel, Česká zbrojovka, MemBrain a další.

Pokud se rozhodneš pro program Cestovní ruch, můžeš si už za studií vyzkoušet práci v jediné české CK, která patří škole, a mít výuku předmětů přímo spojenou s praxí. Na programu Finance a řízení se naučíš dovednostem z marketingu, vedení týmu či podniku, daňové a účetní legislativě nebo vypracování podnikatelského záměru. Samozřejmostí je dlouhodobá praxe a možnost pobytu v zahraničí.

Jako studenta zdravotnického oboru Porodní asistentka nebo Všeobecná sestra tě čeká mimo jiné přímo na půdě školy porodní sál a dva nemocniční pokoje s nejmodernějším vybavením, které simulují prostředí zdravotnického zařízení. Samotnou praxi pak budeš vykonávat hlavně v reálných nemocnicích, poliklinikách a dalších. 

VŠPJ nabízí volná místa jak pro prezenční (denní) studium, tak pro zájemce o kombinované (dálkové) studium. Třetí kolo přijímacího řízení pro programy Aplikovaná informatika, Aplikované strojírenství, Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi, Cestovní ruch a Finance a řízení se uzavře 18. srpna 2020. Na zdravotnické obory Porodní asistentka a Všeobecná sestra je možné se přihlásit do 24. srpna 2020.


(Klikněte pro zvětšení)

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá