VŠPJ letos plnila vánoční přání nízkoprahovému zařízení pro děti a mládež ZASTÁVka Telč

Ve středu 12. prosince 2018 se na Vysoké škole polytechnické Jihlava konala tradiční charitativní akce „Vánoce na VŠPJ“. V letošním roce škola podpořila nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ZASTÁVka Telč při Oblastní charitě Jihlava. Úvodem přivítal přítomné rektor VŠPJ profesor Václav Báča, poté předal slovo ředitelce Oblastní charity Jihlava Ing. Haně Fexové, která představila NZDM ZASTÁVka Telč, jemuž byly letošní Vánoce věnovány. Návštěvníci si mohli zazpívat koledy a vánoční písně s dětským pěveckým sborem ZŠ Křížová pod vedením Mgr. Erika Landecki, který žáky doprovázel na akordeon, a se smíšeným pěveckým sborem Foerster pod vedením Ing. Pavla Brady.

Během akce si přítomní vyzkoušeli například výrobu vánočních ozdob a dekorací - malých vánočních stromečků ze špejlí a papíru nebo vánočních hvězd, zdobili perníčky, a přebírali luštěniny jako Popelka z pohádky. Pro zahřátí se podával tradiční nealkoholický studentský punč a nechybělo ani cukroví.

V průběhu akce předali studenti dárky (které za tímto účelem zakoupili studenti a zaměstnanci VŠPJ) zástupcům NZDM ZASTÁVka Telč a pomohli tak splnit nejedno vánoční přání. Došlo také na ohlédnutí za loňskými Vánoci, jimiž škola podpořila činnost Charitního domova pro matky s dětmi Havlíčkův Brod a Charitního domova Humpolec, včetně klientů, kteří organizaci navštěvují.

O Vánocích na VŠPJ si můžete přečíst zdeFotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá