PRVÁCI 2021/2022

Pro studenty prvních ročníků jsme připravili dvě události, které ti pomohou zvládnout začátek studia na vysoké škole.

V prvním setkání, které proběhlo online v úterý 7. 9. 2021, se ti představilo studijní oddělení, poradenské a kariérní centrum a mohl jsi získat informace o společné tvorbě rozvrhu pro prváky. Ve virtuální prohlídce jsi také mohl prozkoumat svoji školu. Virtuální prohlídka je ti nadále k dispozici. Záznam celého online přenosu můžeš zhlédnout na odkazu níže

V úterý 14. 9. 2021 probělo společné setkání v prostorách školy, kde bylo možné si společně vytvořit rozvrh. V tento den mohli studenti využít možnosti prohlídky školy a kateder a užít si sportovní odpoledne.


Události pro studenty

ONLINE DEN PRO PRVÁKY - 7. 9. 2021

Dne 7. 9. proběhlo živé vysílání, jehož záznam můžeš zhlédnout po kliknutí na odkaz níže. Dozvíš se celou řadu informací, které ti pomohou v začátku studia.

SPOLEČNÁ TVORBA ROZVRHU PRO PRVÁKY

Děkujeme všem prvákům, kteří si udělali čas a 14. 9. 2021 se zůčastnili akce Tvorba rozvrhu v našem novém výukovém centru. Společně jsme si vytvořili rozvrh a poté prohlédli prostory školy. Celou akci jsme zakončili sportovním odpolednem.

obrázek s informacemi o akci

Průvodce studiem, rady a tipy ke studiu

Stáhni si materiály, ve kterých najdeš všechny důležité informace, které se budou během studia hodit.

Virtuální prohlídka

Prozkoumej VŠPJ z pohodlí domova. Podívej se do posluchárny, kde probíhají přednášky. Prohlédni si odborné laboratoře a vybavení, se kterými pracují studenti technických programů. Máš pocit, že ses najednou ocitl na porodním sále? Pořád jsi ale na VŠPJ – to jsi jen zavítal do odborné učebny katedry zdravotnických studií. Nahlédnout můžeš i do "virtuální továrny" v nové přístavbě výukového centra. Tenhle designový skvost si můžeš projít celý a nahlédnout i do velkokapacitní posluchárny. Pokochej se tělocvičnou a nezapomeň ani na historickou aulu. Tři roky totiž utečou jako voda a přesně tam dostaneš po úspěšném absolvování studia bakalářský diplom. No a jestli nastupuješ na navazující magisterské studium, promovaný inženýr z tebe bude už za 2 roky.

Virtuální prohlídka se ovládá stejně jako Google StreetView.

Představení možností studia a služeb podpůrných pracovišť

Zůstaň s námi v kontaktu!

Sleduj naše sociální sítě, piš nebo rovnou volej! Chceš najít a poznat svoje spolužáky ještě před první přednáškou? Přidej se do FB skupiny pro prváky!

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401