Den otevřených dveří VŠPJ proběhl poprvé on-line

Virtuální Den otevřených dveří proběhl v sobotu 20. února. Na zájemce o studium čekala vůbec poprvé zpřístupněná interaktivní virtuální prohlídka budovy, představení studijních programů a pracovišť, chat se studenty a zástupci školy, rady a tipy k přijímačkám i ukázkové testy. Web Dne otevřených dveří zůstává pro zájemce o studium přístupný i nadále. 

  • interaktivní virtuální prohlídka

Prozkoumej VŠPJ z pohodlí domova. Podívej se do posluchárny, kde probíhají přednášky. Prohlédni si odborné laboratoře a vybavení, se kterými pracují studenti technických programů. Máš pocit, že ses najednou ocitl na porodním sále? Pořád jsi ale na VŠPJ - to jsi jen zavítal do odborné učebny katedry zdravotnických studií. Nahlédnout můžeš i do "virtuální továrny" v nové přístavbě výukového centra. Tenhle designový skvost si můžeš projít celý a nahlédnout i do velkokapacitní posluchárny. Pokochej se tělocvičnou a nezapomeň ani na historickou aulu. Tři roky totiž utečou jako voda a přesně tam dostaneš po úspěšném absolvování studia bakalářský diplom.

  • představení studijních programů a pracovišť

Podívej se, jak mluví o studiu u nás naši studenti, vedoucí kateder nebo garanti studijních programů. Dozvíš se, s čím ti pomůže Poradenské a kariérní centrum a jaké jsou možnosti výjezdů do zahraničí. Poslechni si, jak to chodí na praxi a při psaní bakalářky. Nebudou chybět ani možnosti sportovního vyžití při studiu a informace o tom, jak ti vyjdeme vstříc, pokud jsi student s mimořádnou sportovní výkonností.

  • rady a tipy k přijímačkám

Můžu si podat přihlášku na víc oborů v jednom kole? Jak nejrychleji uhradím administrativní poplatek a kolik to je? Z čeho se skládá test a jak dlouho trvá? Co ústní pohovor? A jde to i bez přijímaček? Do kdy musím doložit maturitní vysvědčení? Tohle všechno a jako bonus tip, jak získat plusové body. Samá dobrá rada nad zlato:)

  • ukázkové testy

Kolik otázek můžeš čekat? Z kolika odpovědí budeš vybírat? Zkus si cvičný test a zjisti, jak jsi na tom ještě před dnem D.

Otevři dveře VŠPJ!

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá