Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří na VŠPJ

Jaký byl letošní Den otevřených dveří na VŠPJ?

Návštěvníci si prohlédli budovu prostřednictvím tematických okruhů, vyzkoušeli si orientační hru a dozvěděli se informace (nejen) o studiu přímo od studentů a vyučujících.

Studenti středních škol se kromě oborů samotných zajímali o výjezdy do zahraničí prostřednictvím programu Erasmus+, o možnosti ubytování a stravování a také o praxe během studia. Letos bylo možné popovídat si i s naším studentem a vrcholovým sportovcem Jiřím Šaclem, běžcem na středně dlouhé a dlouhé tratě o skloubení vrcholového sportu a studia. Otázky, které mladé nadané sportovce zajímaly, se týkaly zejména podmínek a možností využití individuálního studijního plánu na VŠPJ.

Dne otevřených dveří využili i lidé, kteří studovat nechtějí, ale lákalo je podívat se do prostor školy, nebo zde v minulosti studovali. Možnost prohlédnout si budovu využili i někteří posluchači Univerzity třetího věku, ti ocenili zejména možnost odborného výkladu a ukázek v laboratořích, kam se běžně nepodívají.

Největší zájem byl o dopolední představení oborů studenty spojené s přivítáním vedením školy a také o tematické prohlídkové okruhy spojené s povídáním o zvoleném směru studia. Ti, kteří se rozhodli pro studium na VŠPJ, nebo to zvažují, si mohou podat e-přihlášku ke studiu v prvním kole až do 15. 5. 2019.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá