Dění na VŠPJ v médiích

Zajímá vás, co na VŠPJ letos proběhlo za akce a o kterých z nich se píše v médiích? Není jich vůbec málo. Vybrali jsme zlomek článků o dění na VŠPJ. Prohlédnout a přečíst si je můžete zde. Děkujeme všem kolegům a kolegyním napříč útvary za to, že tyto akce připravujete. 

Nejčerstvější akcí školy v médiích je 3. ročník Sportujme s VŠPJ. O den dříve VŠPJ spolupořádala s Krajem Vysočina a statutárním městem Jihlava Piknik v Parku - zahajovací akt oslav 100. výročí republiky na Vysočině. Na akci jsme otevřeli výstavu STOVKA, která je pro veřejnost přístupná až do konce října v parku za odborem dopravy. Pečlivě předem utajená byla sobotní akce Růže pro sestry a porodní asistentky, která byla radostným překvapením pro sestry a porodní asistentky. V květnovém čísle Jihlavského expressu si můžete přečíst rozhovor se studentkou VŠPJ a mistrovskou lyžařkou Veronikou Čamkovou. Na začátku května jsme na VŠPJ otevírali další z výstav pro veřenost, tentokráte Barvy mezi liniemi akademického malíře a našeho kolegy Vladimíra Netoličky. I díky osobě autora byla návštěvnost vernisáže velmi vysoká. Počátek měsíce přinesl VŠPJ také návštěvu České televize, která se přišla podívat na projekt Rozjezdy na VŠPJzároveň v reportáži uvidíte záběry z Projektových dnů jihlavského gymnázia na VŠPJ a rozhovor s panem rektorem. Velká pozornost médií se upírá od podpisu smlouvy na Stavbu nové posluchárny i na volbu rektora VŠPJ.

Nejčerstvější reakcí na dění na VŠPJ je poděkování paní ředitelky Sdílení, o.p.s. za podporu od VŠPJ v podobě tiché aukce na 4. reprezentačním plese VŠPJ, za pěkný zážitek i pomoc při tvorbě krátkého videa.

O dění na VŠPJ si můžete samozřejmě přečíst v tištěných médiích, nebo o nich můžete slyšet v rozhlase i rádiu. Pro váš komfort jsme vybrali většinu článků v online verzi.

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá