5 věcí, které je dobré vědět o Cestovním ruchu na VŠPJ

Občas Tě zahrneme příliš mnoha informacemi, tak jsme Ti připravili 5 důvodů, proč studovat Cestovní ruch zrovna na VŠPJ.

22 týdnů praxe

Poslouchat teorii je základ, ale nejlepší je si všechno vyzkoušet pěkně na vlastní kůži. Nejen, že se můžeš dostat na praxi do velkých podniků, jako jsou cestovní kanceláře nebo hotely u nás i v zahraničí, ale dokonce v týmu organizuješ kompletní zájezd!

Nesedíš pořád doma

Cestovat přes Google mapy je fajn, s VŠPJ máš ale možnost vycestovat na stáž například do Španělska nebo Řecka. Kdo by nechtěl spojit pracovní zkušenosti s objevováním chutí a kultur na plážích Středozemního moře?:)

Všude se domluvíš

Krom zdokonalování angličtiny si můžeš vybrat ještě mezi dalšími 5 jazyky – němčinou, francouzštinou, ruštinou, italštinou a španělštinou. Znalost jazyků Ti otevře dveře do světa.

Nenecháme Tě v tom

Máš problémy s matikou, nebo naopak tápeš v jazycích? Místo toho, abychom v tom studenty koupali, individuálně tvoříme semináře, kde to všechno hravě doženeš a nemusíš se trápit se skriptama v noci pod lampou.

Zúčastni se workshopů

Díky partnerským školám například ve Vídni není nic snazšího, než se podívat, jak tento obor funguje jinde a načerpat inspiraci. Poslední léta jsou navíc pořádány terénní výukové praxe formou zájezdů i do exotických destinací, jakou je například Kuba. Krom toho jsme zapojeni i do programu Erasmus +, takže nabídka zemí je opravdu široká!

Sleduj i nadále náš facebook. Neuteče Ti tak žádná z našich akcí.

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Čekejte prosím, stránka se načítá