nadcházející

Konference Informatika 2022

Výukové centrum VŠPJ
05. 09. 2022 - 06. 09. 2022

Konference Informatika 2022 se zaměřuje na prezentaci pedagogických zkušeností akademických pracovníků především v ICT předmětech. Budeme rádi, když nás na naší konferenci seznámíte se zaměřením a výsledky Vaší výzkumné práce, případně jak spolupracujete se soukromou sférou. Naše konference bude místem pro setkání akademiků a odborníků z podnikové sféry a pro navazování spolupráce mezi kolegy, jednotlivými školami i výzkumnými kolektivy.

Detail akce

POLYFiK 6: Dospělým ze dne na den

zasedací místnost

Filmový klub POLYFiK pro studenty a zaměstnance VŠPJ i širokou veřejnost tentokrát představí film Dospělým ze dne na den (Česká republika 2018).

Dokumentární film Dospělým ze dne na den, jehož režie se ujal Igor Chaun, mapuje příběhy několika – dnes již dospělých – lidí, kteří vyrůstali v dětském domově. Museli se vypořádat s tím, že nepoznali rodičovskou lásku, a čekal je velmi těžký start do dospělého života. Každý z nich si s tím poradil po svém. Naším záměrem je promítat tento film v dětských domovech. Ukázat dětem, které tam dnes žijí, na co si mají dát pozor, co je čeká a kde mohou hledat pomoc v případě, že se dostanou do úzkých.

Po filmu následuje diskuze s Mgr. Klárou Chábovou, výkonnou ředitelkou NF Krok domů, která je také členkou vládního Výboru pro práva dítěte.

Kdy: 15.00 hod
Kde: zasedací místnost vedle historické auly 
Vstup zdarma 

REZERVACE: ZDE


40th International Conference on Mathematical Methods in Economics (MME)

VŠPJ
07. 09. 2022 - 09. 09. 2022

The conference Mathematical Methods in Economics is a traditional meeting of professionals from universities and businesses interested in the theory and applications of operations research and econometrics.

Please follow the conference website for more detailed information.


Konference Strom pro život - život pro strom

Výukové centrum VŠPJ - aula
08. 09. 2022 - 09. 09. 2022

Konference Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu
Bližší informace ZDE


TVORBA ROZVRHU a Den pro prváky

Výukové centrum VŠPJ - aula

Poradenské a kariérní centrum VŠPJ pořádá akci pro nově nastupující studenty. 

  • Výukové centrum VŠPJ
  • 10.00–18.00 hod.
  • Bližší informace ZDE

 

 

 

Detail akce

Noc vědců na VŠPJ

VŠPJ

Popularizační akce pro širokou veřejnost již podruhé na půdě VŠPJ. Dorazte poslední pátek v září se svou rodinou nebo přáteli - naučíme vás milovat vědu! 

www.nocvedcu.cz


Výstava na stromech - Kávová krize

park VŠPJ
01. 10. 2022 - 08. 10. 2022

Výstava na stromech je výstavový happening na podporu důstojné práce. Akce se koná každý rok v říjnu během Týdne důstojné práce. Každý rok se zaměření happeningu mění: po kávě, koželužnách, banánech, obuvi, kakau a budoucnosti práce a bavlně jsme pro letošek nachystali výstavu o pěstování kávy s názvem Kávová krize. Prohlédnout si ji můžete v parku VŠPJ (za Odborem dopravy Magistrátu města Jihlavy) od 1. do 8. října

Akci koordinuje tým Fairtrade ČS. 


Akademický den

Save the date na tradiční neformální akci při příležitosti zahájení nového akademického roku. My chystáme a ladíme program, vy si zapište termín do diáře a těšte se:)


Absolventský den 2022

Akce pro absolventy VŠPJ
Program bude upřesněn později.


POLYFiK 7: AsexuaLOVE

zasedací místnost

Filmový klub POLYFiK pro studenty a zaměstnance VŠPJ i širokou veřejnost  tentokrát představí film AsexuaLOVE (Česká republika 2018). 

Jana se bála vycházet z bytu a Ondřej trpěl depresemi. Sebepřijetí přišlo, když objevili svoji sexuální identitu. Jsou aromantičtí asexuálové. Nezamilují se, nestojí o sex ani o romantický vztah a netouží po dětech. Ondřej miluje film a astronomii, bydlí s kocourem a gay párem a vídá se s kamarádkou Martinou, která tajně doufá, že si ji jednou vezme. Jana žije šťastně sama, ráda se dívá na hokej a čte romantické příběhy, z nichž některé překládala. Oba jsou vyrovnaní se svou identitou, mají skvělou práci, koníčky, přátele a také odvahu dodat sílu všem, kteří se bojí přiznat asexualitu sobě i před druhými. Queer komunita se rozšířila o Asexuály, lidi, kteří nepociťují sexuální přitažlivost. Dnes se o sexu mluví tolik, že nás může překvapit, že jsou mezi námi. Možná to je v přesexualizované společnosti jedno z posledních tabu.

Kdy: 15.00 hod
Kde: zasedací místnost vedle historické auly 
Vstup zdarma 

 


Inaugurace rektora VŠPJ

Velká gotická síň jihlavské radnice

Ve středu 12. října 2022 proběhne inaugurace doc. Ing. Zdeňka Horáka, Ph.D., rektorem Vysoké školy polytechnické Jihlava. Slavnostní akt proběhne v prostorách Velké gotické síně jihlavské radnice od 10.00 hod.


JOBstart 2022 11. ročník veletrhu pracovních příležitostí a praxí

VŠPJ výukové centrum a přilehlé prostory
18. 10. 2022 - 20. 10. 2022

11. ročník veletrhu pracovních příležitostí a praxí JOBstart 2022

Dovolte, abychom Vás touto cestou pozvali na 11. ročník veletrhu pracovních příležitostí a praxí JOBstart 2022, který se bude konat v termínu 18.-20. 10. 2022 na VŠPJ.

 

Stejně jako v loňském roce bude rozdělen do třech samostatných dnů:

18. 10. 2022 prezentace pro studenty katedry technických studií

19. 10. 2022 prezentace pro studenty katedry ekonomických studií a katedry cestovního ruchu

20. 10. 2022 prezentace pro studenty katedry zdravotnických studií a katedry sociální práce

Podrobný program akce bude zveřejněný později.

Detail akce

HUMANITAS 2022

historická aula VŠPJ

Vysoká škola polytechnická Jihlava, Katedra sociální práce pořádá mezinárodní konferenci HUMANITAS 2022

Cílem konference je vytvořit prostor pro setkání zástupců vysokých škol zaměřených na sociální práci a zdravotnictví  a odborníků z praxe v pomáhajících profesích. Konference je možné se zúčastnit jak aktivně v roli přednášejícího, tak pasivně bez prezentace příspěvku. Všichni účastníci obdrží potvrzení o absolvování vzdělávací akce v rozsahu 8 hodin.


Dezinformace v časech krizí

Výukové centrum VŠPJ - aula

Přednáška vedoucího Úřadu pro vnitřní záležitosti OSN v New Yorku a bývalého vyšetřovatele ICTY v Haagu pana Vladimíra Dzura a Veroniky Krátké Špalkové, výzkumné pracovnice v oblasti propagandy a dezinformací

  • 17.00 – 19.30 hod. 
  • aula Výukového centra VŠPJ

Přednáška pořádaná ve spolupráci s Bezpečnostním centrem Evropské hodnoty a Eurocentrem Europe Direct Jihlava je určena široké veřejnosti.


archiv akcí »

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Čekejte prosím, stránka se načítá