nadcházející

Bowlingový turnaj pro studenty VŠPJ

Bowling Rebel (Březinova 4248/62)

Studentská komora Akademického senátu zve studenty na  "Bowlingový turnaj pro studenty VŠPJ".

Bližší informace ZDE

Detail akce

Trh práce z pohledu statistických dat

U18

V rámci předmětu Kariérní poradenství pořádá Katedra ekonomických studií VŠPJ ve spolupráci s externími odborníky sérii přednášek zabývajících se tématem "kariérní poradenství". Další z přednášek s názvem "Trh práce z pohledu statistických dat" proběhne v úterý 29.11.2022 od 12:35 do 14:15 hod. v učebně U18. Přednáší Ing. Jitka Číhalová z Krajské správy Českého statistického úřadu v Jihlavě. Akce je bez předchozí registrace přístupná zájemcům z řad studentů VŠPJ.


Polytechnický seminář #2

Výukové centrum VŠPJ - aula

Průmysl 4.0: Principy, aktuální stav a budoucí směry - prof. František Zezulka (Katedra technických studií VŠPJ)

Druhá ze série vědecko-popularizačních přednášek proběhne v aule Výukového centra VŠPJ od 14.00 hod. 

Po přednášce je možné absolvovat komentovanou prohlídku Cyber-Physical Factory. 

Více info ZDE


Dezinformace v dobách války

historická aula VŠPJ

Přednáška vedoucího Úřadu pro vnitřní záležitosti OSN v New Yorku a bývalého vyšetřovatele ICTY v Haagu pana Vladimíra Dzura a Veroniky Krátka Špalkové, výzkumné pracovnice v oblasti propagandy a dezinformací

  • 17.00 – 19.30 hod. 
  • historická aula 

Přednáška pořádaná ve spolupráci s Bezpečnostním centrem Evropské hodnoty a Eurocentrem Europe Direct Jihlava je určena široké veřejnosti.

Detail akce

Cambridgeská jazyková zkouška (CAE)

VŠPJ

Zkouškové centrum British Council VŠPJ koná Cambridgeskou zkoušku úrovně CAE. Bližší informace ZDE


Systém vzdělávání zaměstnanců

U18

V rámci předmětu Kariérní poradenství pořádá Katedra ekonomických studií VŠPJ ve spolupráci s externími odborníky sérii přednášek zabývajících se tématem "kariérní poradenství". Další z přednášek s názvem "Systém vzdělávání zaměstnanců" proběhne v úterý 6.12.2022 od 12:35 do 14:15 hod. v učebně U18. Přednáší Ing. Martin Alexa z organizace Bosch Diesel, s.r.o. Akce je bez předchozí registrace přístupná zájemcům z řad studentů VŠPJ.


POLYFiK 9: Autoportrét

zasedací místnost

Filmový klub POLYFiK pro studenty a zaměstnance VŠPJ i širokou veřejnost tentokrát představí film Autoportrét (Norsko 2020).

Fascinují ji lidské tváře – svoji vlastní však před světem dlouho skrývala. Ve snaze zastavit čas propadla Lene kouzlu fotografie, ale i touze nikdy nedospět a mít totální kontrolu nad svým vlastním tělem. 

Kdy: 15.00 hod
Kde: zasedací místnost vedle historické auly 
Vstup zdarma 

REZERVACE: ZDE


Cambridgeská jazyková zkouška (FCE)

VŠPJ

Zkouškové centrum British Council VŠPJ pořádá Cambridgeskou zkoušku úrovně FCE. Bližší informace ZDE.


EURES zaměstnání v cizině

U18

V rámci předmětu Kariérní poradenství pořádá Katedra ekonomických studií VŠPJ ve spolupráci s externími odborníky sérii přednášek zabývajících se tématem "kariérní poradenství". Další z přednášek s názvem "EURES zaměstnání v cizině" proběhne v úterý 13.12.2022 od 12:35 do 14:15 hod. v učebně U18. Přednáší Mgr. Miloš Hejsek z Úřadu práce ČR. Akce je bez předchozí registrace přístupná zájemcům z řad studentů VŠPJ.


Vánoce na VŠPJ

VŠPJ

Tradiční charitativní akce, v rámci které studenti a zaměstnanci VŠPJ podpoří vybranou neziskovou organizaci z Kraje Vysočina. Bližší informace již brzy.


Cestovatelské promítání - Kanada

Výukové centrum VŠPJ

Zveme všechny zájemce na další cestovatelské promítání, tentokrát na téma "Road Trip západní Kanadou". Promítání se bude konat ve středu 14. 12. 2022 od 18.00 hod. ve Výukovém centru VŠPJ (vchod od autobusového nádraží). Vstup je zdarma.
Prohlédněte si také program dalších cestovatelských promítání.


Životopis, motivační dopis, přijímací řízení

U18

V rámci předmětu Kariérní poradenství pořádá Katedra ekonomických studií VŠPJ ve spolupráci s externími odborníky sérii přednášek zabývajících se tématem "kariérní poradenství". Další z přednášek s názvem "Životopis, motivační dopis, přijímací řízení" proběhne v úterý 20.12.2022 od 12:35 do 14:15 hod. v učebně U18. Přednáší Ing. Ivana Šteklová z Krajského úřadu Kraje Vysočina. Akce je bez předchozí registrace přístupná zájemcům z řad studentů VŠPJ.


POLYFiK 10: Platón z Belfastu

zasedací místnost

Filmový klub POLYFiK pro studenty a zaměstnance VŠPJ i širokou veřejnost tentokrát představí film Platón z Belfastu (Severní Irsko, Belgie, Irsko, Francie 2022).

Ředitel katolické chlapecké školy v hlavním městě Severního Irska Belfastu sází na progresivní přístup k výuce. Skrze filozofii učí studenty, jak se vyrovnat s komplikovanou minulostí země i s vlastním dospíváním.

Kdy: 15.00 hod
Kde: zasedací místnost vedle historické auly 
Vstup zdarma 

REZERVACE: ZDE


9. ročník soutěže Účtování versus účetnictví pro SŠ

ONLINE

Vysoká škola polytechnická Jihlava pořádá dne 11. ledna 2023 devátý ročník soutěže pro studenty čtvrtých ročníků středních odborných škol s názvem "Účtování versus účetnictví". Soutěž je pořádána pod záštitou rektora VŠPJ doc. Ing. Zdeňka Horáka, Ph.D. Více informací o soutěži je uvedeno ZDE.


Cestovatelské promítání - Anglie, krásy jihozápadu

Výukové centrum VŠPJ - aula

Zveme všechny zájemce na další cestovatelské promítání, tentokrát na téma "Anglie, krásy jihozápadu". Promítání se bude konat ve středu 8. 3. 2023 od 18.00 hod. ve Výukovém centru VŠPJ (vchod od autobusového nádraží). Vstup je zdarma.
Prohlédněte si také program dalších cestovatelských promítání.


17. mezinárodní konference Aktuální problémy cestovního ruchu

Aula, Výukové centrum VŠPJ
15. 03. 2023 - 16. 03. 2023

Katedra cestovního ruchu VŠPJ pořádá ve dnech 15. a 16. 3. 2023 již 17. ročník mezinárodní konference Aktuální problémy cestovního ruchu, tentokrát na téma „Historie jako součást produktů cestovního ruchu“.

Více informací naleznete v pozvánce.


Cestovatelské promítání - East Coast USA

Výukové centrum VŠPJ

Zveme všechny zájemce na další cestovatelské promítání, tentokrát na téma "East Coast USA". Promítání se bude konat ve středu 5. 4. 2023 od 18.00 hod. ve Výukovém centru VŠPJ (vchod od autobusového nádraží). Vstup je zdarma.
Prohlédněte si také program dalších cestovatelských promítání.


Cestovatelské promítání - Korsika v pohybu

Výukové centrum VŠPJ

Zveme všechny zájemce na další cestovatelské promítání, tentokrát na téma "Korsika v pohybu". Promítání se bude konat ve středu 10. 5. 2023 od 18.00 hod. ve Výukovém centru VŠPJ (vchod od autobusového nádraží). Vstup je zdarma.
Prohlédněte si také program dalších cestovatelských promítání.


15. ročník mezinárodní vědecké konference Konkurence

VŠPJ
18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

Cílem patnáctého ročníku mezinárodní vědecké konference Konkurence je vytvoření komunikačního prostoru pro odborníky z praxe a akademického prostředí. Diskuze bude zaměřena např. na témata konkurenční výhody, konkurenčního postavení regionů, konkurenceschopnosti a lidských zdrojů a dalších teoretických a praktických aspektů konkurence.  Z jednání konference bude vydán sborník v elektronické podobě s ISBN, který bude zaslán k evaluaci do databáze Web of Science a Scopus. 


Cestovatelské promítání - Tanzánie včetně Zanzibaru

Výukové centrum VŠPJ

Zveme všechny zájemce na další cestovatelské promítání, tentokrát na téma "Tanzánie včetně Zanzibaru". Promítání se bude konat ve středu 7. 6. 2023 od 18:00 ve výukovém centru VŠPJ (vchod od autobusového nádraží). Vstup je zdarma.


Noc vědců 2023

VŠPJ

Vědecko-popularizační akce již potřetí na půdě VŠPJ. Na jaké téma ožije poslední zářijový pátek vědou tentokrát? To je zatím tajemství... Těšíme se - těšte se s námi! www.nocvedcu.cz


archiv akcí »

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Čekejte prosím, stránka se načítá