nadcházející

Vegetariánský den v menze VŠPJ

Menza VŠPJ

Víte, že můžete přispět k udržitelnému rozvoji planety tím, že omezíte spotřebu masa ve prospěch rostlinných potravin? Víte, že dobytek zkonzumuje více potravin, než z něj vyrobíme? VŠPJ proto organizuje při příležitosti Evropského týdne udržitelnosti vegetariánský den v menze.

Přijďte nás podpořit do menzy a dát si jeden den BEZ MASA.


Už žádné výmluvy 3... 2... 1... TEĎ aneb jak vystoupit ze své komfortní zóny a začít růst

Učebna tělovýchovy a sportu

Srdečně Vás zveme na workshop v rámci Akademického dne, který je určen pro studenty a absolventy VŠPJ, a to na téma Už žádné výmluvy 3.. 2.. 1.. TEĎ aneb jak vystoupit ze své komfortní zóny a začít růst. 

Přijďte si zažít interaktivní workshop plný her, smíchu a zábavy a ještě se u toho dozvědět, jak opustit svou komfortní zónu, abyste mohli růst, zažívat nové rozměry života a plnit si své sny a cíle. Těším se, těšte se! 

 

 

Detail akce

Akademický den VŠPJ

Tradiční neformální akce při příležitosti zahájení nového akademického roku proběhne v areálu Pivovarské restaurace Jihlava.


SWAP oblečení a knih

Pivovarská restaurace Jihlava

VŠPJ organizuje SWAP oblečení a knih pro studenty, zaměstnance i širokou veřejnost. Ten se uskuteční během Akademického dne v prostorách Pivovarské restaurace Jihlava. Pokud máte doma v šatníku pěkné kousky oblečení, které vy už nenosíte, ale mohou ještě posloužit někomu dalšímu, přineste je sebou na SWAP! Prodlužte životní cyklus svého oblečení a šetřete planetu i svou peněženku!

Akce se koná v rámci Akademického dne a vstup je zdarma.


Hospodský kvíz | Noc vědců | Jihlava

Dělnický dům Jihlava

Chcete poodhalit tajemství vědy ještě před samotnou Nocí vědců? Pak si nenechejte ujít speciál Hospodského kvízu ve spolupráci s Nocí vědců v Jihlavě!

  • Porovnejte své znalosti, otestujte důvtip ostatních hráčů a zjistěte, komu sedne téma kvízu TAJEMSTVÍ nejlépe!
  • Čekat na vás bude obvyklých 56 otázek v 5 kolech a hned na tři nejlepší čekají parádní ceny od Noci vědců a českých univerzit.
  • Startovné na kvíz je 80 Kč/osoba.
  • Výsledky svého týmu budete moci navíc porovnat s dalšími týmy v dalších (nejen) univerzitních městech a od pátku 6. října si budete moci kvíz navíc stáhnout a zahrát si jej s přáteli, kolegy či rodinou v pohodlí domova.
  • Svůj tým můžete přihlásit ve FB události.

 


Exkurze v Jihlavském recyklačním centru

Dne 3. 10. 2023 organizuje VŠPJ pro své studenty a zaměstnance exkurzi na jihlavskou linku na třídění využitelných odpadů. Vybudovaná linka řeší aktuální potřebu zpracování materiálně využitelných složek, zejména papíru, plastů a kovů ve městě Jihlavě a přilehlých obcích kraje Vysočina. Kapacita zařízení umožní zpracování a další využití nejméně 10 000 tun druhotných surovin ročně. Společnost aplikuje principy cirkulární ekonomiky a oběhového hospodářství.

V případě zájmu se registrujte ZDEÚčast na exkurzi je zdarma.

Detail akce

Současné trendy péče o pacienty v Nemocnici Jihlava

výukové centrum

6. 10. se v Aule výukového centra VŠPJ uskuteční konference s názvem: Současné trendy péče o pacienty v Nemocnici Jihlava. Program konference naleznete zde.


Noc vědců 2023

VŠPJ

Jedna z největších vědecko-popularizačních akcí v České republice nabídne v pátek 6. října 2023 bohatý program na téma Tajemství také v krajském městě Vysočiny. Již potřetí zpřístupní během Noci vědců své prostory veřejnosti Vysoká škola polytechnická Jihlava, která představí nejenom řadu workshopů a komentovaných prohlídek, ale i soutěže nebo netradiční ochutnávku. 

 

Detail akce

Cestovatelské promítání "Kostarika a za hranice - Dobrodružná cesta Střední Amerikou"

Vyýukové centrum VŠPJ

Zveme všechny zájemce na první cestovatelské promítání v tomto akademickém roce, jehož téma je "Kostarika a za hranice - Dobrodružná cesta Střední Amerikou". Promítání se bude konat ve středu 18. 10. 2023 od 18:00 ve výukovém centru VŠPJ (vchod od autobusového nádraží). Vstup je zdarma.
Prohlédněte si také program dalších cestovatelských promítání.

Detail akce

NA SLOVÍČKO - online diskusní setkání

online

Online panelová diskuze s pozvanými odborníky na téma "Udržitelnost cestovního ruchu v přírodních lokalitách" se uskuteční ve čtvrtek 19. října 2023.

Detail akce

Přednáška externistky Ing. Šteklové

VŠPJ U15

V rámci předmětu Manažerská etika se bude konat přednáška paní Ing. Ivany Šteklová, která je vedoucí odboru sekretariátu hejtmana Kraje Vysočina.


VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ A PRAXÍ 2023

VŠPJ výukové centrum
21. 11. 2023 - 24. 11. 2023

VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ A PRAXÍ 2023 - 12. ročník 

Kdy?

  • 21.-23. 11. 2023 (úterý až čtvrtek) 10:00–14:30 hod

Kde?

  • Výukové centrum VŠPJ a přilehlé prostory 

 

 

Detail akce

Online Den otevřených dveří

VŠPJ pořádá online Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Podívejte se z pohodlí Vašeho domova, jaké studijní programy VŠPJ nabízí. Těšíme se na vás v sobotu 25. 11. 2023 ve virtuálním prostoru. Program bude upřesněn.


Den otevřených dveří

VŠPJ

VŠPJ pořádá Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Přijďte se podívat a probrat s námi své představy a možnosti studia na naší vysoké škole. Těšíme se na vás ve čtvrtek 1. 2. v budově naší vysoké školy na Tolstého ulici v Jihlavě. Program bude upřesněn. 


Den otevřených dveří

VŠPJ pořádá Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Přijďte se podívat a probrat s námi své představy a možnosti studia na naší vysoké škole. Těšíme se na vás v sobotu 3. 2. v budově naší vysoké školy na Tolstého ulici v Jihlavě. Program bude upřesněn.


8. reprezentační ples VŠPJ

Tradiční reprezentační ples pro studenty, zaměstnance, absolventy a příznivce školy. 


Trendy a technologie 2024

Aula, zasedací místnost

Konference Trendy a technologie 2024 je tradiční konference, pořádaná Katedrou technických studií VŠPJ již mnoho let. Cílem konference je zprostředkovat setkání významných zástupců průmyslu v Kraji Vysočina se studenty a akademickými pracovníky VŠPJ a pomoci tak transferu informací o inovacích a trendech v průmyslu.

Detail akce

archiv akcí »

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Čekejte prosím, stránka se načítá