Kurz arteterapie

Aktuální nabídka


Letní termín zkoušek - registrace zahájena, úrovně PET, FCE, CAE a CPE. Více k termínům zde
Nový kurz Programování v jazyce C++. Zahájení v lednu 2016! Více informací v odrážce Počítačové a softwarové kurzy
Informace pro přípravné kurzy různých úrovní jazykových zkoušek Cambridge English Exams. Více ...
Přihlášky pro kurz ARTETERAPIE se zahájením v září 2016 - 4 semestrový kurz s akreditací MŠMT. Více ...

O programu celoživotního vzdělávání

Program celoživotního vzdělávání poskytuje vzdělání vysokoškolského typu, nemůže v něm však být udělen akademický titul. Vysoká škola polytechnická Jihlava nabízí spektrum programů celoživotního vzdělávání (CŽV), které jsou orientované na výkon povolání nebo zájmově.
V rámci zájmového vzdělávání uskutečňuje VŠPJ také Univerzitu třetího věku, jejíž stránky naleznete zde.

Nabízíme následující Kurzy celoživotního vzdělávání:

  • 4 semestrový kurz ARTETERAPIE

Kurz Arteterapie, který trvá 4 semestry, je realizován pod záštitou katedry sociální práce Vysoké školy polytechnické Jihlava v rámci celoživotního vzdělávání. Garantem doplňujícího studia je doc. PhDr. Otto Čačka.
Studium je určeno pro absolventy středních škol, pracovníky v centrech volného času, nápravných zařízeních, speciální pedagogy, vychovatele, sociální pracovníky a další pomáhající profese, výtvarníky a ostatní zájemce.
Pro speciální pedagogy a psychology je kurz akreditovaný MŠMT. Více informací o kurzu naleznete na stránkách katedry sociální práce.
Přihlašování na podzimní semestr 2016 bude probíhat ve 2 kolech:
1. Kolo: do 30. 6. 2016, 2. Kolo: do 31. 8. 2016. Maximální kapacita jednoho běhu studia je 30 studentů.
Přihlašovat se můžete prostřednictvím elektronické přihlášky.

  • Kurzy v oblasti sociálních služeb a managementu

VŠPJ od akademického roku 2015/2016 nabízí ve spolupráci se Soukromou VOŠ sociální, o.p.s., kurzy v oblasti sociálních služeb.
Kurzy budou primárně určeny pro sociální pracovníky státních i nestátních organizací Kraje Vysočina.
Nabídka kurzů sestává z vybraných vzdělávacích modulů, jejichž kvalita byla pilotně ověřena v průběhu dvou let skupinou třiceti vedoucích pracovníků organizací poskytujících v Kraji Vysočina sociální služby, a ve spolupráci s odborem sociálních věcí Krajského úřadu.
Uvedený pilotní projekt byl úspěšně realizován v termínu 2. 4. 2012 - 30. 9. 2014 v rámci ESF Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, pod názvem „Prohloubení nabídky dalšího vzdělávání na VŠPJ a SVOŠS v Jihlavě“, registrační číslo CZ.1.07/3.2.09/03.0015.
Část modulů bude předložena k akreditaci MPSV a nabízena sociálním pracovníkům jako certifikované jednotlivé kurzy 6 – 20 hodin, nebo kombinací modulů, jako rozsáhlejší vzdělávání. Informační leták zde.

  • Jazykové kurzy

Přípravné kurzy na certifikované jazykové zkoušky
Anglický jazyk  - např. PET, FCE, CAE, CPE - stránky Zkouškového centra British Council. Více informací naleznete na jeho webu https://bc.vspj.cz
Německý jazyk - Österreichisches Sprachdiplom, více informací naleznete zde. Přihláška zde.

Gramatické semináře (anglický/německý jazyk) - probíhají vždy před zahájením akademického roku, více.                                                                            Přihláška zde

  • Počítačové a softwarové kurzy

Nový kurz Programování v jazyce C++. Garantuje a lektorsky zajišťuje katedra technických studií. Rozsah 12hod., 4 x 3hod. Termíny konání: v lednu, pondělí a čtvrtek – cca od 17:30 hod. do 19:45 hod. po dobu dvou týdnů 11. a 14. 1., pak 25. a 28. 1. 2016. Po dohodě s lektorem na první schůzce lze domluvit jiné termíny výuky. Cena kurzu: 2.160,- Kč. Min. počet účastníků je 8. Přihlášku naleznete zde

Při VŠPJ pracuje Akreditované středisko pro ECDL testování. Na jeho stránkách zde naleznete podrobné informace o certifikaci, obsahu a termínech zkoušek nebo přípravných kurzů.

  • Ekonomické kurzy

Finanční účetnictví na PC

  • Denní semináře

Zkoušky průvodců cestovního ruchu - podrobnosti naleznete zde

  • Kurzy "na míru"

Jsme schopni pro Vás připravit  kurz podle Vašich indiviuálních potřeb. Máme zkušenosti s realizací kurzů tzv. "na míru", dle přání a potřeb zákazníka, ať jednotlivce nebo firmy. Tyto kurzy vychází z akreditovaných oborů VŠPJ. Můžete se na nás nezávazně obrátit.

Kontakt:

Bc. Šárka Venkrbcová, referent CCV
tel: 567 141 118, mob. 775 766 391
e-mail: venkrbcova@vspj.cz

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá