Programátoři z praxe se zdokonalovali na VŠPJ

Zatím poslední společnou aktivitou, která proběhla v sobotu 31. ledna, bylo celodenní intenzivní cvičení Code retreat zaměřené na základy vývoje softwaru. "Účastníci pomocí párového programování řešili hru Game of Life. Díky tomu, že vývojáři nebyli pod časovým tlakem, poskytoval Code retreat možnost cíleně se soustředit na zlepšování programátorských dovedností," popsal Leoš Přikryl z GDG Jihlava.

"Za rok a čtvrt spolupráce s GDG Jihlava proběhlo na půdě VŠPJ celkem 11 akcí s více než pěti sty účastníky," informuje Antonín Přibyl, který se za katedru elektrotechniky a informatiky VŠPJ podílí na organizaci akcí GDG. "Jsem velice rád, že se díky těmto aktivitám naše škola stává jakýmsi přirozeným centrem setkávání IT odborníků z praxe, studentů i akademiků. Myslím, že pro všechny skupiny je to velký přínos," dodává Michal Vopálenský, vedoucí katedry elektrotechniky a informatiky VŠPJ. Nadcházející společnou akcí bude 18. února přednáška Michala Šaňáka ze společnosti RSJ o moderních burzách, algoritmickém obchodování a technologiích, které se při něm uplatňují.

O GDG Jihlava

Google Developer Group Jihlava je nezisková skupina lidí se zájmem o technologie, bez ohledu na platformu. Sdružuje profesionály i nadšence z řad široké veřejnosti v Jihlavě a přilehlém okolí. Organizuje akce, které jsou otevřené všem. Na mnoha aktivitách úzce spolupracuje s VŠPJ. 

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá