Napsali o nás

Vysoká škola polytechnická Jihlava představila na konci června zástupcům středních škol a firem zabývajících se Průmyslem 4.0 výukovou továrnu simulující nejmodernější výrobní procesy. Ta se nachází v podzemí nového výukového centra. Více se o této akci rozepsal Jihlavský deník, na jehož stránkách naleznete také video. Unikátnímu pracovišti VŠPJ se pak podrobněji věnoval Český rozhlas. O pracovišti, které je největší svého typu v Česku, informovalo i tištěné vydání Mladé Fronty Dnes a portál Jihlavské drbny.

O tom, že nové výukové centrum využívá i veřejnost, a to například Zastupitelstvo města Jihlavy, se pak mohli dozvědět čtenáři Jihlavské drbny.

Odbornou přednášku s názvem Rodiče a talent, která se uskutečnila na půdě VŠPJ 25. června, publikovaly Jihlavské listy

Další článek, který vyšel koncem června, se týkal daní v Česku. K tomuto tématu pro CNN Prima News promluvila ekonomická odbornice VŠPJ Veronika Hedija. Ekonomické dopady migrace komentovala Dr. Hedija pro stejný zpravodajský portál zde. Na CNN Prima News je také její vyjádření ke spořivosti českých domácností. 

O projektu P-TECH zaměřeném na zdokonalení technických dovedností studentů, do kterého se VŠPJ zapojila, se zmiňuje koncem června web aktualne.cz

Nejen vzhled budovy, ale také symboliku výukového centra komentoval článek deníku E15. Architektura nového výukového centra rezonuje i v předních zahraničních architektonických médiích: Designboom, Architectural Digest SpainHYPEANDHYPERArchDaily

Své působení na VŠPJ mezi budoucími zdravotníky hodnotil v obsáhlém rozhovoru pro magazín vysokých škol Universitas profesor anatomie David Kachlík. 

O plánovaných promocích, které se měly uskutečnit poprvé v novém výukovém centru, informovalo tištěné vydání MF Dnes. Stejnému tématu se věnoval i portál Vysočina-news a tištěné Jihlavské listy. Slavnostní akt se však kvůli zhoršující se epidemiologické situaci na Jihlavsku neuskutečnil, jak uvedl web jihlavacity nebo internetová verze Deníku. Zrušeným promocím se věnoval také článek Jihlavských listů i web rádia Impuls.

Nejen změnám v preferencích turistů, které nastaly následkem takzvané koronavirové krize, se věnuje tištěné vydání Deníku v článku nazvaném Cestovní ruch hledá mladou krev.   

Návštěvu mladých vědců na VŠPJ komentoval Český rozhlasRegionalist a Vysočina News.

Ikona aktuality
Ikona aktuality
Ikona aktuality
Ikona aktuality
Ikona aktuality

(Klikněte pro zvětšení)

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá