VŠPJ hostila finále soutěže „Rozehraj to jako manažer“

Vysoká škola polytechnická Jihlava  ve spolupráci s Centrem Informační Společnosti, s.r.o.připravila soutěž pro studenty středních a vysokých škol v manažerské simulační hře, která nese název „Rozehraj to jako manažer“. V této hře si studenti mohli porovnat své schopnosti s ostatními a naučit se tak i mnoho o řízení firmy.

Ve čtvrtek, 21. listopadu 2019, proběhlo na naší Vysoké škole polytechnické Jihlava finále soutěže, do kterého se nakonec probojovalo deset týmů z pěti škol.  Vítězství nakonec vybojovala „firma TryHardes“ z Moravské vysoké školy Olomouc, hlavní cenou byly mobilní telefony v hodnotě deseti tisíc korun. Druhé místo obsadila „firma Krasni Brejlouni“ z hostící Vysoké školy polytechnické Jihlava, a třetí místo získala opět Moravská vysoká škola Olomou a tým „firma HAO“. Členové týmů, které skončily na druhém a třetím místě, získali ekonomickou deskovou hru „Cesta životem“ od FoxGames. A každý z členů týmů, které se probojovaly až do finále, dostal dárkový balíček od firmy Kostelecké uzeniny.

Manažerské simulace jsou inovativním způsobem výuky ekonomických předmětů. Školy, které používají unikátní manažerskou hru Unisim ve výuce, dávají studentům příležitost vyzkoušet si praktickou aplikaci teoretických znalostí a díky tomu je lépe pochopit. Současně tato hra rozvíjí strategické myšlení a analytické schopnosti studentů. Hráči mají možnost si vyzkoušet a pochopit principy řízení firmy. V této online simulaci studenti řídí své firmy, analyzují trh, vytváří produkty, budují prodejní kanály, připravují marketingové kampaně, optimalizují financování, vzdělávají zaměstnance, a to vše za účelem maximalizace rentability firmy.

 

 

Ikona aktuality
Ikona aktuality

(Klikněte pro zvětšení)

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá