nadcházející

Adaptační proces a péče o zaměstnance

učebna U9

V rámci předmětu Kariérní poradenství pořádá Katedra ekonomických studií VŠPJ ve spolupráci s odborníky z praxe sérii přednášek zabývajících se tématem "kariérní poradenství". Další z přednášek s názvem "Adaptační proces a péče o zaměstnance" proběhne v úterý 12. prosince od 13:30 do 15:05 hod. v učebně U9. Přednáší Bc. Jaroslava Merunková z VZP.


Vánoce na VŠPJ

Vestibul VŠPJ

Tradiční charitativní akce, v rámci které studenti a zaměstnanci VŠPJ podporují vybranou neziskovou organizaci z Kraje Vysočina. Letošním beneficentem akce je nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Maják.


Cestovatelské promítání "Andy"

Výukové centrum VŠPJ

Zveme všechny zájemce na další cestovatelské promítání v tomto akademickém roce, jehož téma jsou "Andy". Promítání se bude konat ve středu 13. 12. 2023 od 18:00 ve výukovém centru VŠPJ (vchod od autobusového nádraží). Vstup je zdarma.
Prohlédněte si také program dalších cestovatelských promítání.


Body management nejen pro sportovce

aula výukového centra

Aula výukového centra bude v pátek 15. prosince od 10.15 do 12.45 hostit interaktivní přednášku Body management nejen pro sportovce. Přednáškový a diskuzní blok určený nejen sportovním nadšencům, ale i těm, kteří se zajímají o zdravý životní styl, nabídne praktické ukázky kinesiotapingu, prezentace o zdravé výživě a psychologii sportu i diskuzi se studenty zapojenými do projektu UNIS na podporu vysokoškolských vrcholových sportovců

Detail akce

Životopis, motivační dopis, přijímací řízení

učebna U9

V rámci předmětu Kariérní poradenství pořádá Katedra ekonomických studií VŠPJ ve spolupráci s odborníky z praxe sérii přednášek zabývajících se tématem "kariérní poradenství". Další z přednášek s názvem "Životopis, motivační dopis, přijímací řízení"proběhne v úterý 19. prosince od 13:30 do 15:05 hod. v učebně U9. PřednášíIng. Ivana Šteklová z Krajského úřadu Kraje Vysočina.


10. ročník soutěže Účtování versus účetnictví pro SŠ

VŠPJ

Vysoká škola polytechnická Jihlava pořádá dne 10. ledna 2024 desátý ročník soutěže pro studenty čtvrtých ročníků středních odborných škol s názvem Účtování versus účetnictví. Soutěž je pořádána pod záštitou rektora VŠPJ doc. Ing. Zdeňka Horáka, Ph.D. Více informací o soutěži je uvedeno zde.


Cestovatelské promítání "Namibie"

Výukové centrum VŠPJ

Zveme všechny zájemce na první cestovatelské promítání v novém roce 2024, jehož téma je "Namibie". Promítání se bude konat ve středu 17. 1. 2024 od 18:00 ve výukovém centru VŠPJ (vchod od autobusového nádraží). Vstup je zdarma.
Prohlédněte si také program dalších cestovatelských promítání.


Den otevřených dveří

VŠPJ

VŠPJ pořádá Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Přijďte se podívat a probrat s námi své představy a možnosti studia na naší vysoké škole. Těšíme se na vás ve čtvrtek 1. 2. v budově naší vysoké školy na Tolstého ulici v Jihlavě. Program bude upřesněn. 


Den otevřených dveří

VŠPJ

VŠPJ pořádá Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Přijďte se podívat a probrat s námi své představy a možnosti studia na naší vysoké škole. Těšíme se na vás v sobotu 3. 2. v budově naší vysoké školy na Tolstého ulici v Jihlavě. Program bude upřesněn.


Inovace v aditivních technologiích 2024 (INAM2024)

Aula, zasedací místnost
12. 03. 2024 - 13. 03. 2024

Konference Inovace v aditivních technologiích  2024 (INAM2024) se věnuje inovacím v oblasti aditivních technologiích, 3D tisku kovových, plastových, kompozitních, betonu a dalších materiálů. Dále budou diskutována téma měření a testování fyzikálních a mechanických vlastností 3D tištěných materiálů, struktur a těles v návaznosti na technologičnost produktů. Konference si klade za cíl propojení akademické sféry s aplikačními a průmyslovými partnery.

Detail akce

8. reprezentační ples VŠPJ

Tradiční reprezentační ples pro studenty, zaměstnance, absolventy a příznivce školy. 


Trendy a technologie 2024

Aula, zasedací místnost

Konference Trendy a technologie 2024 je tradiční konference, pořádaná Katedrou technických studií VŠPJ již mnoho let. Cílem konference je zprostředkovat setkání významných zástupců průmyslu v Kraji Vysočina se studenty a akademickými pracovníky VŠPJ a pomoci tak transferu informací o inovacích a trendech v průmyslu.

Detail akce

archiv akcí »

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Čekejte prosím, stránka se načítá