nadcházející

Lednová výzva Do práce na kole (nebo pěšky či poklusem)

VŠPJ
24. 01. 2022 - 30. 01. 2022

Leden bývá měsíc, který bychom možná nejraději strávili doma pod dekou. Může ale být i měsícem, kdy pomalinku začneme s pravidelným pohybem. Zkuste využít čas cesty do práce a k účelu dopravnímu přidat i zlepšení fyzické a psychické kondice a zážitky z objevování. Je to čas, který vám nikdo nevezme. Zapojte se do Lednové výzvy Do práce na kole (nebo pěšky či poklusem) spolku AutoMat.

Zkuste v týdnu od 24. do 30. ledna využívat bicykl, koloběžku nebo chůzi (můžete to klidně střídat nebo se kousek popovézt vlakem, MHD...) a dokázat, že sezóna aktivní dopravy může být po celý rok.

Více informací o výzvě ZDE


POLYFiK 1 - Ponor

zasedací místnost

Filmový klub POLYFiK pro studenty a zaměstnance VŠPJ i širokou veřejnost se v prvním promítání ponoří do hlubin aktuálního tématu otužování a zimního plavání dokumentárním snímkem Ponor (Austrálie 2020). 

Po filmu bude následovat beseda s Mgr. Petrem Ryškou, předsedou Českého svazu plaveckých sportů a nadšeným otužilcem.

Kdy: 15.00 hod
Kde: zasedací místnost vedle historické auly

Vstup zdarma

Rezervace

FB událost

 

Detail akce

16. jihlavská mezinárodní konference "Poruchy pánevní statiky a urogynekologie"

výukové centrum

Pořádá Jihlavská medicínská akademie, Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Jihlava a Vysoká škola polytechnická Jihlava.


4. ročník soutěže SŠ a VOŠ v simulační hře Unisim "Vybuduj úspěšnou firmu 2022"

zasedací místnost

Vysoká škola polytechnická Jihlava ve spolupráci s Centrem Informační Společnosti je hostitelem 4. ročníku soutěže SŠ a VOŠ v simulační hře Unisim "Vybuduj úspěšnou firmu 2022". Finálové klání proběhne 10. 3. 2022 na VŠPJ.

Detail akce

Sportujme s VŠPJ

Masarykovo náměstí, Jihlava

5. ročník sportovní akce pro studenty a zaměstnance VŠPJ i širokou veřejnost se uskuteční na Masarykově náměstí ve středu 6. dubna při příležitosti Mezinárodního dne sportu.

Těšit se můžete na tradiční turnaj v lidském fotbálku nebo lezeckou stěnu. Čekají vás i novinky - taekwondo, softball, baseball, workout, hokej nebo parkour. 

Program připravujeme a už teď se těšíme - těšte se taky!


Čistá Vysočina

VŠPJ

Letos podruhé se studenti a zaměstnanci VŠPJ připojí k úklidu veřejného prostranství a přírody na Vysočině Čistá Vysočina. V pátek 22. dubna oslavíme Den země úklidem okolí naší vysoké školy a přilehlého parku.

Informace o registraci k úklidu najdete již brzy zde a ve svých mailboxech. 


Noc vědců na VŠPJ

VŠPJ

Popularizační akce pro širokou veřejnost již podruhé na půdě VŠPJ. Dorazte poslední pátek v září se svou rodinou nebo přáteli - naučíme vás milovat vědu! 

www.nocvedcu.cz 


archiv akcí »

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá