nadcházející

ZRUŠENO Jak být úspěšný na trhu práce

on-line

Zajímá Vás, jak vypadá současný trh práce pro absolventy a čeho si na nich firmy nejvíce cení? Chcete vědět, jak správně napsat životopis nebo motivační dopis? Zajímáte se o možnosti spolupráce s firmami již při studiu? Na tyto i další otázky Vám odpoví Markéta Vetýšková a Petr Dvořák ze společnosti THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s.

Připojte se na seminář Jak být úspěšný na trhu práce, který se uskuteční 3. 11. od 08:00 do 09:35 hodin on-line. Na seminář je nutné se registrovat v informačním systému v nabídce kurzů, link na kurz Vám bude zaslán vzkazem v IS.

 

 


JOBStart 2020

Dovolujeme si Vás touto cestou oslovit a srdečně pozvat na 9. ročník pracovního veletrhu JOBStart na Vysoké škole polytechnické Jihlava, který v letošním roce poprvé proběhne virtuálně. Využijte příležitost seznámit se s atraktivními zaměstnavateli. Setkejte se on-line se zástupci firem a organizací a komunikujte s nimi z pohodlí a bezpečí Vašeho domova. Domluvte si praxi, stáž, bakalářskou práci, brigádu nebo práci. Ptejte se personalistů na praxi a zaměstnání v jejich firmě/instituci, na příležitosti pro absolventy, na nabízené pracovní podmínky, ale i na to, jak se připravit na pohovor a co od něj očekávat. Zkonzultujte i svůj životopis a zjistěte své šance na uplatnění.

KDY: 4. 11. 2020 od 9 do 14 hod

KDE: https://is.vspj.cz/jobstart/

JAK: on-line rozhovory a chat přes nabízené linky aplikace Zoom


12. jihlavská konference porodních asistentek

Posluchárna VŠPJ

12. jihlavská konference porodních asistentek


ZRUŠENO Týden vědy AV ČR: Virtualizace – budoucnost průmyslu

CP Factory
06. 11. 2020 - 07. 11. 2020

Průmysl 4.0., automatizace a robotizace výroby. Chcete vidět, co tyto pojmy znamenají v praxi? Představíme Vám novou moderní laboratoř s ukázkou fyzické linky, jejího digitálního dvojčete, manipulačních robotů, CNC frézy a PLC systému Siemens. Uvidíte, jak lze jednoduše ovládat roboty a pracovní stanice, jak se tvoří a spouští výrobní plány, popř. vývoj jednoduchých programů pro virtuální či reálné roboty. Předvedeme Vám virtualizační nástroje pro simulaci a vývoj průmyslových aplikací.


Využití odborných a měkkých kompetencí v praktickém životě

U11

Kam Vás v životě dostane pozitivní přístup, ochota na sobě neustále pracovat a být otevřený novým příležitostem a šancím?

Přijďte na přednášku Využití odborných a měkkých kompetencí v praktickém životě, kterou Vás provede Ing. Zdeněk Šprynar, podnikatel a renesanční člověk. Seminář se uskuteční v pondělí 10. 11. od 08:00 do 09:35 hodin v učebně U11.

Na seminář je nutné se registrovat v informačním systému v nabídce kurzů.


Adaptační proces a péče o zaměstnance

U11

Zajímá Vás, jak probíhá zaškolování nových zaměstnanců ve firmě a proč se vyplatí o zaměstnance pečovat? To vše se dozvíte na semináři Adaptační proces a péče o zaměstnance, který se uskuteční 24. 11. od 08:00 h do 09:35 h v učebně U11. Registrace je dostupná v informačním systému v nabídce kurzů.


Kompetenční model a hodnocení pracovníků

U11

Zajímá vás, jaké nástroje řízení lidských zdrojů personalisté využívají? S tímto tématem vás seznámí Ing. Bc. Ivana Hanáková Kosourová, Krajský úřad Kraje Vysočina. Přijďte na seminář Kompetenční model a hodnocení pracovníků, který se uskuteční 1. 12. od 8:00 do 09:35 hodin v učebně U11. Na seminář je nutné se registrovat v informačním systému v nabídce kurzů. 


Trh práce z pohledu statistických dat

U11

Víte, jak vypadá trh práce pro absolventa školy? Znáte své šance na uplatnění po ukončení VŠ v Kraji Vysočina? Víte, jakou můžete očekávat mzdu? To vše se dozvíte se na semináři Trh práce z pohledu statistických dat, který se uskuteční 8. 12. od 08:00 h do 09:35 hod v učebně U11. Registrace je dostupná v informačním systému v nabídce kurzů.


Systém vzdělávání zaměstnanců a motivace zaměstnanců

U11

Zajímá Vás, jak funguje vzdělávání zaměstnanců v mezinárodní společnosti? K čemu slouží minimální vzdělávací standard? Proč je důležitá motivace a další rozvoj zaměstnanců? S těmito tématy Vás seznámí  Ing. Martin Alexa, Vedoucí oddělení náboru a rozvoje zaměstnanců, Bosch Diesel s.r.o.

Přijďte na seminář Systém vzdělávání zaměstnanců a motivace zaměstnanců, který se uskuteční 15. 12. od 8:00 do 09:35 hodin v učebně U11. Na seminář je nutné se registrovat v informačním systému v nabídce kurzů.


archiv akcí »

Kontakty

Vysoká škola polytechnická Jihlava
Tolstého 16
586 01 Jihlava

Kontakt:
Telefon: +420 567 141 111
Fax: +420 567 300 727
Email: vspj@vspj.cz
ID datové schránky: w9ej9jg

IČ: 71226401
DIČ: CZ71226401

Studijní oddělení:
Telefon: +420 567 141 181
Email: studijni@vspj.cz

Čekejte prosím, stránka se načítá